تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۱
کد مطلب : ۴۴۰۳۵۲
چهارشنبه 28 مهرماه 1400 صورت گرفت

بازدید میدانی رئیس اداره تعزیرات حکومتی بهمئی از بازار

۰
کبنا ؛رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی به همراه بازرسان از واحدهای بزرگ تولیدی توزیعی و عمده‌فروشی بازید و بازرسی کرد.
به گزارش کبنا، ارسلان عباسی گفت: بازرسی از واحدها، کارخانه‌ها، عمده‌فروشان و کارگاههای تولیدی و توزیعی در شهرستان بهمئی با حضور رییس تعزیرات حکومتی، روسای ادارات صمت و اتاق اصناف انجام گردید واحدهای مذکور از نزدیک مورد رصد و بازرسی قرار گرفتند.
وی بیان کرد: با توجه به وضعیت بازار و افزایش خودسرانه برخی اقلام مصرفی توسط سودجویان نظارت‌های ویژه بر اماکن تولیدی و توزیعی عمده‌فروشان در دستور کار اداره تعزیرات حکومتی و باز رسین و مسئولین ستاد تنظیم بازار این شهرستان قرار گرفت.
عباسی از تشکیل ۷ پرونده تخلفاتی برای متخلفین در این بازدید و بازرسی خبر داد و اضافه کرد: از این تعداد ۵ پرونده گرانفروشی و دو پرونده نیز عدم ارائه فاکتورهای قانونی خرید بوده است.
عباسی اشاره کرد: نصب پارچه و پلمب واحدها و کارگاههای بزرگ تولیدی و توزیعی پاسخ تعزیرات حکومتی به متخلفینی است که به کرات در رعایت قوانین صنفی و بهداشتی کوتاهی می‌کنند.
رئیس اداره تعزیزات حکومتی شهرستان بهمئی در پایان ادامه داد: در کمسیون ستاد تنظیم بازار شهرستان مصوبه‌ای تصویب شد که به واحدهای فاقد پروانه در اسرع وقت رسیدگی و نسبت به تعطیلی و پلمپ آن واحدها اقدام شود.
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
سلام
این مطلب چه ارزش خبری دارد. کار روزانه تعزیرات مگر غیر از این است؟
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...