تاریخ انتشار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب : ۴۵۱۵۵۷
در راستای پیگیری مشکلات شهرستان

چهار دیدار متفاوت اعضای شورای شهر لنده با مسئولان استانی

۰
کبنا ؛اعضای شورای شهر لنده با سفر به مرکز استان جهت پیگیری و مطالبه گری مشکلات شهرستان لنده دیدارهای  متفاوتی را با مسئولان استانی برگزار کردند.

به گزارش کبنا نیوز؛ کورش محمدی رئیس شورای شهر لنده گفت: بنا به وظیفه قانونی خود جهت پیگیری مشکلات شهرستان در زمینه های آب و برق،مخابرات و دیگر مشکلات دیدار های چهارگانه ای را با مدیران استانی برگزار کردیم.
محمدی ادامه داد: در این سفر با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان جهت نوسانات اخیر و افت ولتاژ برق لنده، با مدیرکل آب منطقه ای جهت رفع تنش آبی در شهرستان،با مدیر ارتباطات سیار مخابرات استان جهت ضعف اینترنت و آنتن دهی در شهرستان و همه نقاط روستایی و با مدیر کل امور شهر و روستای استانداری راجع به مسائل و مشکلات شهر و شهرداری دیدار کردیم.
رئیس شورای شهر لنده افزود: در این دیدارها با تاکید بر مسئولان استانی که گفتار درمانی دیگر دردی از مردم را درمان نمیکند،نگرانی و اعتراضات مردم لنده را به اطلاع مسئولان استانی رساندیم و به طور جد خواهان پیگیری و حل مشکلات شهرستان هستیم.
محمدی ادامه داد،هرکدام ازمدیران دررفع مشکلات حوزه کاری خود ازجمله آبرسانی به شهرلنده ازطریق سدکوثر ومطالعه پروژه آبرسانی ازموگرمون،پیگیری به جد ایستگاه دژکوه وتقویت برق شهرستان وهمچنین رفع مشکل آنتن دهی بخصوص درشهرکهای بهاران وسرآسیاب قول مساعد دادند.

​​​​​​لازم به توضیح است که در این دیدارها اعضای کمیته توسعه شهرستان لنده شورای شهر را همراهی کردند و به مطالبه گری از مشکلات این شهرستان پرداختند.
محمدی در پایان گفت: اعضای شورای شهر به زودی سفرهایی را به تهران و دیدار با مسئولان کشوری جهت پیگیری مشکلات شهرستان خواهیم داشت.

خبرنگار/ صابر عظیمی
نام شما

آدرس ايميل شما

انتصابات به سبک زاکانی

انتصابات به سبک زاکانی

پیش از انتصابات اخیر زاکانی در سالگرد آغاز فعالیتش به‌عنوان شهردار دو حکم زد. یکی از ...
گره کور برجامی؛ در نیویورک خبری نشد

گره کور برجامی؛ در نیویورک خبری نشد

منابع آگاه از رایزنی های ایران و دیگر قدرت های جهانی پیش از آغاز نشست مجمع عمومی و پس ...
رونمایی از سبک جدید  کی روش

رونمایی از سبک جدید  کی روش

یک پیروزی روحیه‌بخش در مهم‌ترین دوستانه پیش از جام جهانی؛ این رویایی‌ترین شروع ممکن برای ...
1