تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴
کد مطلب : ۴۳۹۰۴۲
کبنا گزارش می‌دهد

گلایه یک شهروند از افتتاح نمایشی کلینیک ویژه دهدشت + پاسخ طیب‌زادگان

۴
۰
گلایه یک شهروند از افتتاح نمایشی کلینیک ویژه دهدشت + پاسخ طیب‌زادگان
کبنا ؛یکی از شهروندان در گفت و گو با کبنا افتتاح کلینیک تخصصی در دهدشت را نمایشی عنوان کرد و گفت: علیرغم گذشت قریب به دو ماه از افتتاح نمایشی کلینیک ویژه شهر دهدشت با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی استان و فرماندار شهرستان کهگیلویه با پوشش رسانه‌ای هنوز بیماری در این درمانگاه ویزیت نشده است.
وی افزود: با وجود نامناسب بودن فضای فیزیکی و ازدحام بیماران در درمانگاه کنونی شهر دهدشت در شرایط کرونا و با وجود هزینه کرد مبالغ سنگین جهت احداث کلینیک جدید، اما خبری از ویزیت بیماران در این کلینیک نیست، جای سؤال هست که چرا دو ماه پیش از این با حضور مسولین کلینیک به طور رسمی افتتاح گردید ولی اکنون خدماتی ارائه نمی‌شود؟
این شخص ادامه داد: از شما به عنوان رسانه می‌خواهیم موضوع را بررسی کنید.
رییس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه در گفت و گو با کبنا در این خصوص اظهار کرد: بعد از اینکه کلینیک افتتاح شد، خدمات هم برای 2 روز به آن منتقل شد ولی چون سیستم گرمایشی سرمایشی آن کمی مشکل داشت تصمیم گرفتیم برای رعایت حال شهروندان و پزشکان از انتقال پزشکان تا رفع مشکل خودداری شود.
طیب زادگان افزود: ولی از دیروز خط پوست از کلینیک قدیم به جدید منتقل شد و از روز شنبه نیز پزشکان ارتوپد و زنان منتقل می‌شود تا نهایتاً چشم و اطفال و سایر رشته‌ها نیز منتقل شوند.
وی افزود: برای ارائه بهتر خدمات و جلوگیری از بی نظمی، کم کم خدمات از کلینیک قدیم به جدید منتقل می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

همشهری
Iran, Islamic Republic of
این افتتاحیه فقط و فقط نمایشی بود و گر نه خرج بعد از افتتاح دست کمی از خود هزینه کلینیک نداشت متاسفانه عکس گرفتن و رسانه ای کردن همین کارها باعث از بین رفتن اعتماد عمومی شده است .
بیمار
Iran, Islamic Republic of
فرق در مانگاه ما با بقیه درمانگاهها چیست مگه دولتی نیست برای نوبت بک دکتر باید روزی دو الی سه بار بری درمانگاه خود من توی درمانگاه مطهری شیراز میرم دکتر مثلا نوبت برای سه ماه چهار ماه میده حسابداری میکنند ولی توی خراب شده دهدشت صبح نوبت برای بعد از ظهر نمیده آخه چرا از مسئولین محترم تقاظا دارم این مورد بررسی شود ممنون
حمیدی
Iran, Islamic Republic of
چه عجله ای داشتند که هنوز تکمیل نشده و نیمه کاره افتتاح کردند شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دانشگاه هر دو در این مورد مقصرند.مردم بیدارند و آگاه و اهل رسانه شبانه روز بیدارند و هوشیار.
حامد
Iran, Islamic Republic of
هيچ كس به فكر دهدشت نيست

وگرنه سيستم بهداشت و درمان در دهدشت پر از مشكله
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...
11 سپتامبر زیر سایه شرم

11 سپتامبر زیر سایه شرم

«در نبرد برای پاسداری از روح آمریکا، وحدت بزرگ‌ترین نقطه قوت ماست!». این جمله شاه‌بیت ...
‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

اصولگرایان که قدرت را در حاکمیت میان خود تقسیم کرده‌اند، گویی فراموش کرده‌اند اکنون آنها ...