تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۴۸
کد مطلب : ۴۷۸۰۵۱
معاون عملیات راهور کشور:

هوشمندسازی کنترل ترافیک جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار

۱
۰
هوشمندسازی کنترل ترافیک جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار
کبنا ؛
معاون عملیات راهور  کشور گفت: پلیس راهبر فراجا در حال هوشمندسازی کنترل ترافیک با استفاده از نسل سامانه‌های هوشمند تخلف جاده‌ای در سطح محور‌های مواصلاتی کشور است.
   

به گزارش کبنا نیوز، سرهنگ ناصر قلی‌نیا در سفر خود به استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار کبنا نیوز اظهار کرد: به دلیل توسعه راه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در ۴۰ سال اخیر، ایمنی ۱۰۰ درصدی اتفاق نیفتاده است.
قلی نیا بیان کرد: نقاطی که مستعد تصادفات است با توجه به داده‌های ترافیکی احصاشده است، همکاران راهداری الزام ویژه‌ای برای رفع نقاط حادثه خیز دارند و اولویت دهی به نقاط پر تصادف در برنامه پلیس راه و راهداری قرار دارد.
وی اظهار کرد: کاهش تصادف سال ۱۴۰۲ نتیجه زحمات مسئولان استان است، با اهتمامی که استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون عمرانی‌ایشان، مدیرکل راهداری و رئیس پلیس استان دارند‌امیدواریم اتفاقات خوبی را برای سال جاری و سال‌های آینده شاهد باشیم.
قلی نیا تصریح کرد: با رشد تردد وسیله‌های نقلیه، ابزار‌های دستی و آنالوگ مثل گذشته کاربرد ندارند و نمی‌توانند ترافیک را مدیریت و کنترل کنند.
وی گفت: پلیس راهبر فراجا در حال هوشمندسازی کنترل ترافیک با استفاده از نسل سامانه‌های هوشمند تخلف جاده‌ای در سطح محور‌های مواصلاتی کشور است.
قلی نیا بیان کرد: سامانه‌های کنترل ناوگان بر روی همه ناوگان حمل و نقل مسافربری نصب شده است، تعداد ۱۰۰ سامانه کنترل ناوگان بار کشور در محور‌های مهم کشور نصب شده است.
وی گفت: اعمال جریمه با دستگاه‌ها و ابراز‌های هوشمند اتفاق می‌افتد، این‌ها به ما کمک می‌کند که بدانیم کدام نقطه پرتخلف و کدام نقطه پرترافیک است تا بتوانیم با برنامه‌ریزی مناسب معضلات موجود را مرتفع کنیم.نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
یک فکری هم به حال کابل های برقی که می‌دزدند و خانواده ها را روانی کردند بکنید
چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

تمام عزم دولتمردان شهید رییسی با بکارگیری رسانه‌ها و امکانات در اختیار خود، مصروف تلاش ...
ایران در دو راهی

ایران در دو راهی

با وجودیکه بخش اعظم اصولگرایان در دوره ریاست جمهوری روحانی مخالف برجام بودند، رئیسی اصولگرا ...
در بهشت زهرای تهران چه خبر است؟

در بهشت زهرای تهران چه خبر است؟

اگرچه برخی مسئولان تاکید دارند که قیمت قبر‌ها به ویژه در تهران نجومی نیست، اما بازار‌های ...
فایل های مرتبط
1