تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب : ۴۳۱۲۱۹
دیدار رئیس ستاد جرایی فرمان حضرت امام خمینی ره با مردم شهرستان دنا؛

خبر خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درباره خرید کارخانه قند، اشتغال‌زایی و ساخت منازل رایگان در شهرستان دنا + تصاویر

۰
کبنا ؛ رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) به استان سفر کرد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، روز سه شنبه (5 اسفندماه) محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) به منظور بازدید از منطقه زلزله زده سی سخت وارد فرودگاه یاسوج شد.
به گزارش خبرنگار کبنا نیوز، محمد مخبر به همراه نماینده ولی فقیه در استان، و ستار هدایتخواه مدیر دفتر آستان قدس رضوی استان، در سی سخت حضور یافته و ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده سی سخت با مردم این شهرستان دیدار کرد.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در گفت و گو با خبرنگار کبنا نیوز هدف از سفر به این استان و شهرستان دنا را ایجاد اشتغال‌زایی عنوان کرد.
مخبر دزفولی در بازدید از منازل شهر زلزله‌زده سی‌سخت گفت: به هر خانواده‌ای که کامل تخریب شده ۱۰ میلیون تومان به اعتبارات در نظر گرفته اضافه  می‌کنیم.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: هر خانواده‌ای که نیاز به تعمیر داشته باشد قرار شد اعتباری در اختیار بنیاد مسکن قرار داده شود.
وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی که در سی‌سخت مشغول هستند هم اعتبار دریافت می‌کنند، افزود: تعدادی کانکس ارسال شده، تعدادی جدید نیز اضافه خواهد شد و اگر نیاز به کانکس بیشتری باشد ارسال خواهیم کرد.
مخبر ادامه داد: خانواده‌هایی که دو معلول دارند و خانه‌های آنها تخریب شده ستاد اجرایی خانه‌های آنها را رایگان خواهد ساخت.
وی اضافه کرد: کار مهم دیگری که در سی‌سخت دنبال می‌کنیم بحث اشتغال است. در حوزه اشتغال خرد ۳ هزار شغل با اعتبار ۱۳۰ میلیارد طی دو سال اجرا خواهیم کرد.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام عنوان کرد: در این سفر کارخانه قند را بررسی می‌کنیم چرا که خرید و راه‌اندازی این کارخانه جزء اولویت ستاد است.
وی با اشاره به بررسی وضعیت کارخانه آب معدنی گفت: محوریت امروز ما در سفر به سی‌سخت ایجاد اشتغال است. کارخانه آب معدنی در این شهرستان که 5400 کارگر و سهام‌دار دارد متروکه و تعطیل شده است، در صورت خرید، این ظرفیت به تولید و اشتغال‌زایی این شهرستان برخواهد گشت.
-
دیدار مردمی و چهره به چهره رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با مردم مردم شهرستان دنا

 
نام شما

آدرس ايميل شما

ککت
Iran, Islamic Republic of
درود بر هدایت خواه که پای نهادهای انقلابی به استان باز کرد
تاا
Iran, Islamic Republic of
ظاهرا مامور شده بر از سرگیری کارخانه قند
خاطره بد بورس از دخالت

خاطره بد بورس از دخالت

ریزش‌های اخیر بورس باعث شده که طرح تحقیق و تفحص از بازار سرمایه در دستور کار مجلس قرار ...
علی کریمی از خودی‌ها بنالد یا کت‌و‌شلواری‌ها؟

علی کریمی از خودی‌ها بنالد یا کت‌و‌شلواری‌ها؟

‌انتخابات فدراسیون فوتبال ایران فردا یکشنبه برگزار می‌شود تا تکلیف جانشین مهدی تاج، رئیس ...
بایدن نقاب برداشت / بازی جدید آمریکا

بایدن نقاب برداشت / بازی جدید آمریکا

همزمان با اقدام جدید آمریکا در ارائه قطعنامه پیشنهادی ضد ایرانی به شورای حکام ، ایران ...