تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴
کد مطلب : ۴۳۵۲۰۱
سردار آزمون:

کسی که به کشورم توهین کرد را فراموش نمی‌کنم / قول داده بودم اشک بحرینی‌ها را درآورم

۰
کسی که به کشورم توهین کرد را فراموش نمی‌کنم / قول داده بودم اشک بحرینی‌ها را درآورم
کبنا ؛بازیکن تیم ملی پس از دیدار مقابل بحرین گفت: کسی که به کشورم توهین کرد را فراموش نمی‌کنم.
به گزارش کبنا، سردار آزمون بازیکن تیم ملی پس از پیروزی حساس ایران مقابل بحرین اظهار داشت: به مردم عزیز کشورم تبریک می‌گویم. می‌دانستم این بازی برای آنها چقدر مهم است. به خودم قول دادم که تمام توانم را برای این بازی بگذارم.
وی افزود: کسی که به کشورم توهین کرد را فراموش نمی‌کنم. لحظه شماری می کردم که این بازی شروع شود. به خودم قول دادم اشک آنها را در بیاورم. بحرینی‌ها در بازی رفت به ما خندیدند و من هم امروز به آنها می‌خندیدم، جایی ایستاده بودم که به آنها می‌خندیدم که یک نفر به من گفت چرا می‌خندی گفتم دوست دارم می خندم.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره عملکرد خوب خود در مسابقه گفت: به این تیم واقعاً افتخار کرده و کیف می‌کنم کنار این بچه‌ها بازی می‌کنم. همگی با استعداد و باکیفیت هستند. خوشبختانه اکنون هم همه چیز روبه‌راه و منظم است و ان‌شاالله همه چیز مرتب باشد.
آزمون درباره پاس گل‌هایی که طارمی در این مسابقه برایش ارسال کرد، توضیح داد: مهدی یکی از با استعدادترین بازیکنان آسیاست و می‌تواند در تیم‌های خیلی بزرگتری هم بازی کند. خدا را شکر همدیگر را خوب می‌شناسیم و در موقعیت‌ها خوب هم را پیدا می‌کنیم. برای مهدی هم آرزوی موفقیت دارم.
وی درباره مشکل تیم ملی برای محل بازی با عراق عنوان کرد:‌ مشکلی نیست زیرا این شرایط برای ما و عراق یکسان است. تمام تمرکز خود را روی این بازی می‌گذاریم و به سایر مسائل فکر نمی‌کنیم و تمرکز ما روی مسابقات است و روی گرمای هوا، کیفیت زمین و اینها نیست. در تمرینات هم تلاش خود را انجام می‌دهیم و چه چیزی بهتر از این.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره تعویض‌های فوق‌العاده اسکوچیچ در نیمه دوم خاطرنشان کرد: اسکوچیچ در تعویض‌ها فوق‌العاده بود. من خودم یکی از بزرگترهای تیم ملی هستم و وقتی با طارمی، امیری و ... ثابت بازی می‌کردیم به بچه‌ها قول دادیم اگر 60 درصد خودمان هم باشیم این تیم را راحت می‌بریم فقط باید به خودمان اعتماد کنیم. خدا را شکر چنین اتفاقی رخ داد و خدا را شکر بازی خیلی مهمی را به آسانی بردیم؛ فقط باید به خودمان اعتماد کنیم.
آزمون در پاسخ به اینکه پیش از این مسابقه بحرین را برای خودمان یک غول ساخته بودیم، گفت: وظیفه ما این است از این پرچم در ورزش دفاع کنیم. ما نباید سیاست را وارد فوتبال کنیم بلکه باید فوتبال خود را بازی کنیم وقتی فوتبال‌مان را بازی کنیم راحت مسابقه را می‌بریم و امیدوارم ان‌شاءالله در بازی‌های آینده این اتفاق بیفتد.


 
مرجع : جهان نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...
تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

همتي و مهرعليزاده اما تمام توجه‌شان معطوف به اصلاح‌طلبان نيست. همتي در روزهاي اخير در ...
آخرین اظهارات جهانگیری در باره رد صلاحیتش، اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان

آخرین اظهارات جهانگیری در باره رد صلاحیتش، اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو گفت: گاهی ...
کدام یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سومین مناظره عملکرد بهتری نسبت به سایرین داشت؟
سعید جلیلی
محسن رضایی
ابراهیم رییسی
علیرضا زاکانی
امیر‌حسین قاضی‌زاده هاشمی
محسن مهرعلیزاده
عبدالناصر همتی